درباره دیتا پرداز

شرکت داده پرداز پویای شریف

داده پرداز از سال ۱۳۸۷ تاکنون

دیتا پرداز با یک ایده اصلی ایجاد گردید: (( افزایش ارزش افزوده سرویس دهنده و سرویس گیرنده با بکار گیری آخرین تکنولوژی ها و متدلوژی ها جهت رسیدن به حداکثر خروجی مثبت در یک بستر میزبانی وب )). پس از گذشت بیش از یک دهه از فراگیر شدن اینترنت و وب در کشور، هنوز معضل استفاده از اشخاص مناسب و زیر ساخت مناسب برای مدیریت و میزبانی یک وب سایت احساس می شود. دیتا پرداز سعی دارد با استفاده از بکار گیری صحیح مناسب ترین عناصر موجود در مباحث میزبانی وب بهترین بازدهی را به وب مسترها، گسترش دهندگان وب و کاربران وب سایت ها ارائه دهد.
داده پرداز پویای شریف یک شرکت ارائه دهنده راهکار های تخصصی تحت وب می باشد که تاکنون خدمات پیچیده ای را به سهولت در اختیار مشتریان خود قرار داده است. وجود تعداد بیشماری از پروژه های طراحی و برنامه نویسی وب در کارنامه ما نشان از توانمندی و تجربه در طراحی و برنامه نویسی سیستم های پیشرفته تحت وب با منطق­های تجاری پیچیده و حجم زیادی از داده ها و معاملات دارد. این کوله بار علم و تجربه که بر پایه همت استوار است، ما را قادر ساخته تا شما را با راه حل های نرم افزاری قابل اعتماد و خلاقانه همراهی کنیم تا بتوانید پیچیده ترین و غیر قابل تصور ترین ایده های کاری خود را به انجام برسانید.
شرکت داده پرداز پویای شریف فعالیت رسمی خود را در سال ۱۳۸۷ در تهران با شماره ثبت ۳۴۰۴۰۴ آغاز کرد. در حال حاظر داده پرداز دارای گواهی نامه ها و مجوزهایی نظیر: عضو شورای عالی انفورماتیک کشور با رتبه عالی (۴)، عضو نظام صنفی رایانه ای کشور، دارای گواهی نامه استاندارد محیط کار، دارای گواهی نامه مدیریت کیفیت، عضو انجمن کامپیوتر ایران، عضو انجمن انفورماتیک ایران، دارای نماد الکترونیک از وزارت صنعت و معدن ، عضو کمیسیون استاندارد و تنظیم مقرارات ارتباطی ، کارگروه متن باز نظام صنفی و انجمن تولید کننده نرم افزارهای تلفن همراه می باشد.

ارزش‌ها

ما به این ۴ ارزش اعتقاد داریم و بر طبق همین ها عمل می کنیم.

نتیجه مهم است

همه چیز ممکن است

سریع تر بهتر است

هدف جلب رضایت مشتری است

گواهی‌نامه‌ها

 • نظام صنفی رایانه ای کشور

  این گواهینامه این اطمینان را به کاربران و مشتریان می دهد که خدمات خود را از شرکتی دریافت می نمایند که تحت نظارت یک نهاد و انجمن مشغول به فعالیت میباشد.

 • شورای عالی انفورماتیک کشور

  شورای عالی انفورماتیک کشور یکی از نهاد هاییست که تحت نظارت نهاد ریاست جمهوری فعالیت مینماید و در حوزه انفورماتیک به شرکتها مجوز هایی تخصصی میدهد. این گواهینامه نیاز امروز هر شرکتی است که برای جلب اطمینان مشتریان قدیمی و متقاضیان جدید در حوزه های تخصصی تلاش می کند.

 • گواهینامه مدیریت کیفیت

  این گواهینامه بیان گر آن است که راهکار ها و خدمات داده پرداز مبتنی بر سیستمی است که در عرصه بین المللی بارها مورد استفاده قرار گرفته است و البته تضمین کننده کیفیت محصول در بازار هدف محصولات می باشد.

 • گواهینامه استاندارد محیط کار

  این گواهینامه پایبند بودن داده پرداز به الزامات مدیریتی که همان ساختار سازمانی، منابع لازم جهت انجام، برنامه ریزی و طرحریزی فعالیتها، تشریح مسئولیتها، معین نمودن روش ها و نحوه اجرای کار در راستای حفظ محیط زیست است را نشان می دهد.

 • انجمن انفورماتیک ایران

  عضویت در این انجمن علمی که در زمینه ترویج کاربردهای صحیح انفورماتیک و ایجاد ارتباط بین متخصصان این رشته در ایران فعالیت دارد، نشانگر آن است که داده پرداز اهمیت بسیار زیادی برای به روز بودن دانش متخصصین خود در حوزه فناوری اطلاعات قائل است.

 • انجمن کامپیوتر ایران

  عضویت در این انجمن علمی که در زمینه علوم رایانه فعالیت دارد، نشانگر آن است که داده پرداز به صورت علمی و با دانش روز فناوری اطلاعات فعالیت هایش را انجام می دهد.